پزشک اورژانس بیمارستان شهیدرجایی تنکابن که تنها بیمارستان این شهر است، در گفت‌وگو با «شرق» از فوت قطعی چهار بیمار به دلیل مشکلات ناشی از برف خبر می‌دهد.

بر اساس اعلام این پزشک بارش شدید برف که تا آخرین ساعات روز گذشته همچنان ادامه داشت موجب بسته‌شدن راه‌های روستایی و شهری منتهی به شهر تنکابن شده است و همین موضوع باعث شد بسیاری از بیماران نیازمند به درمان‌های سریع و اضطراری نتوانند خود را به بیمارستان برسانند و به‌همین‌دلیل فوت کرده‌اند.

او در این‌باره گفت: «تا این لحظه سه بیمار دیالیزی و یک بیمار دارای ضایعه مغزی ساکن در روستاهای اطراف شهر تنکابن به‌دلیل نرسیدن به بیمارستان در خانه محل زندگی خود فوت کرده‌اند. بیماران دیالیزی قرار بود برای انجام دیالیز به بیمارستان مراجعه کنند، بیمار دیگر نیز که دچار ضایعه مزمن مغزی بود نیاز به بستری‌شدن در آی‌سی‌یو داشت که به‌دلیل بسته‌بودن راه‌ها نتوانستند خود را به بیمارستان برسانند.»

این پزشک درباره امکانات بیمارستان تنکابن نیز گفت: «برق شهر رفته است اما خوشبختانه ژنراتور برق اضطراری بیمارستان را روشن کرده‌ایم و از این لحاظ مشکلی نداریم، سه آمبولانس ما در حال گشت‌زنی در شهر هستند اما چون هنوز برف در حال بارش است امکان تردد جز در خیابان‌های اصلی شهر را ندارند، هم‌اکنون راه‌های روستایی و خیابان‌های فرعی شهر به‌صورت کامل بسته است. در خیابان‌های اصلی شهر هم تنها ماشین‌های شاسی‌بلند و دارای امکانات فنی توانایی عبورومرور دارند.»

او همچنین در ادامه با ابراز نگرانی درباره سلامت دیگر بیمارانی که به درمان فوری و اضطراری نیاز دارند گفت: «در صورت ادامه این وضعیت امکان افزوده‌شدن بر تعداد تلفات دور از انتظار نیست، البته و خوشبختانه تاکنون مرگ کسی به‌دلیل سرما یا یخ‌زدگی به ما گزارش نشده است اما چنین چیزی نیز دور از انتظار نیست.»

تاريخ : | | نویسنده : serialnod32 |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.