هر ۳ نفر را به تنهايي با چاقو زدم!

مرد ۵۳ساله اي که تيرماه گذشته جواني را با چاقو به قتل رسانده و ۲نفر ديگر را نيز مجروح کرده بود، صبح روز گذشته در حضور مقام قضايي و کارآگاهان پليس جنايي، ضمن بازسازي صحنه جنايت به تشريح چگونگي ماجرا پرداخت.

به گزارش خراسان متهم اين پرونده جنايي که به همراه ۳متهم ديگر به محل وقوع جنايت واقع در طبرسي ۵۳ مشهد منتقل شده بود، وقتي در برابر دوربين قوه قضاييه قرار گرفت، گفت: مدتي قبل از ارتکاب جنايت شنيده بودم که همسر سابقم ازدواج کرده است.

من هنگامي که او را طلاق دادم شرط کردم که اگر ازدواج کرد بايد دختر ۱۲ساله ام را نزد من باز گرداند اما او بدون اطلاع من ازدواج کرده بود. وقتي اين موضوع را فهميدم ترسيدم که دخترم دنبال کارهاي خلاف برود. به همين دليل تصميم گرفتم تا جواني را که با همسرم ازدواج کرده بود به قتل برسانم.

افرادي به من گفتند که «ر» به همراه همسر سابقت در گلشهر زندگي مي کند ولي من آن ها را پيدا نکردم اگر آن ها را مي يافتم هر دو نفر را مي کشتم چون برايم قابل پذيرش نبود که جوان ۱۸ساله اي با زن ۴۵ساله ام ازدواج کند. بعد از مدتي از همسايگانم شنيدم که همسر سابقم به منزلي در طبرسي ۵۳ رفت و آمد دارد.

روز حادثه به اين منزل آمدم هرچه در زدم کسي در حياط را باز نکرد. آن روز من شيشه کشيده بودم و چشم هايم تار مي ديد به همين خاطر قصد داشتم از بالاي در وارد حياط شوم که زني از داخل حياط به من ناسزا گفت که بالاي در حياط ما چه کار داري؟

وقتي آن زن در حياط را باز کرد با قمه اي که در دست داشتم ضربه اي به او زدم، با فريادهاي اين زن، جوان ديگري از پله هاي زيرزمين بالا آمد که ضربه اي هم به سينه او زدم و در ادامه جوان ديگري را هم با ضربه چاقو مجروح کردم. آن روز من هم يک قمه بزرگ داشتم و هم يک چاقو! هيچ چيزي نمي فهميدم البته برادرم که همراه من بود يک رشته زنجير داشت ولي از آن استفاده نکرد.

من قصد دعوا يا قتل ديگران را نداشتم فقط به دنبال «ر» و همسر مي گشتم. همه چاقوها را هم به تنهايي زدم و کس ديگري در اين ماجرا کمکم نکرد وقتي شيشه مي کشيدم ديگر چيزي نمي فهميدم.متهم به قتل که محمدعلي نام دارد در ادامه اعترافاتش و در پاسخ به سوال قاضي اسماعيل شاکر که پرسيد شما چند نفر بوديد، گفت: ما ۴نفر بوديم. من و برادرم با رانندگان ۲دستگاه پرايد به محل آمديم اما راننده ها از خودرو پياده نشدند.

«م. ب» زني که در اين حادثه با ضربه چاقوي متهم مجروح شده بود نيز به قاضي ويژه قتل عمد در زمان حادثه گفت: آن روز من کيفم را در خانه مادرم (محل جنايت) فراموش کرده بودم به همين دليل دوباره به خانه مادرم بازگشتم اما داخل حياط بودم که ديدم مردي از بالاي در قصد دارد وارد حياط شود، به او اعتراض کردم و در همين حال هم در حياط را گشودم اما متهم در يک لحظه ضربه اي با چاقوي بزرگ به شانه ام زد، من فرياد زدم سوختم! و او را هل دادم، در اين هنگام برادرم که شاهد اين حادثه بود براي کمک به من از پله هاي زيرزمين بالا آمد اما او برادرم را هم با ضربه چاقو نقش بر زمين کرد و سپس به يکي ديگر از بستگانمان حمله کرد و او را نيز که بيمار و معلول است با ضربه چاقو غرق در خون کرد.

من با ديدن اين صحنه فرياد زدم به پليس ۱۱۰ زنگ بزنيد ولي متهمان که ۵نفر بودند بعد از اين حادثه فرار کردند.

اين گزارش حاکي است: در ابتداي بازسازي صحنه جنايت کارآگاه محمدي (افسر پرونده) گزارش کوتاهي را از چگونگي وقوع حادثه و دستگيري متهمان اين پرونده جنايي ارائه داد و گفت: در پي دريافت تماس شهروندان مبني بر وقوع نزاع در طبرسي جنوبي ۵۳ و مرگ يک جوان ۳۴ساله بر اثر اصابت چاقو، دستگيري متهمان در دستور کار قرار گرفت که در ادامه با دستورات ويژه قاضي اسماعيل شاکر ۳تن از متهمان مورد ادعاي شاکيان دستگير شدند و ۲ نفر ديگر نيز فراري هستند که تلاش براي دستگيري آنان نيز ادامه دارد. 

سابقه خبر 

در تاريخ 91.4.16 شهروندان در تماس با پليس ۱۱۰، وقوع نزاعي را در بولوار طبرسي جنوبي اطلاع دادند که بلافاصله عوامل انتظامي به دستور سرهنگ حاجيان (رئيس کلانتري طبرسي جنوبي) براي بررسي موضوع به محل اعلام شده عزيمت کردند، تحقيقات ماموران مشخص کرد يکي از مجروحان اين حادثه که جوان ۳۴ساله اي به نام عليرضا بهرماني بود پس از انتقال به بيمارستان شهيدهاشمي نژاد و بر اثر اصابت ۲ ضربه چاقو جان خود را از دست داده است، بنابراين ماموران انتظامي، ماجراي قتل را به قاضي اسماعيل شاکر (قاضي ويژه قتل عمد در زمان حادثه) اطلاع دادند و بدين ترتيب با حضور مقام قضايي در بيمارستان و محل نزاع، بررسي هاي قضايي در اين باره آغاز شد.

اين گزارش حاکي است: با دستورات قاضي ويژه قتل عمد و تلاش نيروهاي انتظامي، متهمان اين پرونده جنايي دستگير شدند که در نهايت مرد ۵۳ساله اي به نام (محمدعلي.ج) به ارتکاب قتل اعتراف کرد./خراسان

 تاريخ : | | نویسنده : serialnod32 |
رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جشن عروسی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
خدمات برش لیز
میز و صندلی تالاری
لیپوماتیک
تجهیزات تالار پارس
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
خواص روغن خراطین
مدیریت پروژه و کنترل پروژه و اهمیت آن
تومور اربیت ، علائم ، درمان و جراحی آن ها
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
انجام پایان نامه

لینک های مفید
تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.